Qullanıcı muzakeresi:Zolgoyo

Page contents not supported in other languages.
QIRIMTATAR VİKİPEDİYASINIÑ MALÜMATI
(Qullanıcı muzakeresi:TayfunEt. saifesinden yollandı)

Белем җәүһәрләре 2023[kodunı deñiştir]

TT

Хөрмәтле куланучы,

Дүшәмбе, 18 декабрь, Казанда булсагыз, 14:00дә IT-парк бинасында башланган тантаналы чарага чакырабыз үзегезне (https://konkurs.belem.ru/node/3682).

Май-октябрь арасында Татарча Википедиягә өлешегез аркасында Википедия@Белем җәүһәрләре 2023 номинациясендә өченче урын алдыгыз (https://w.wiki/8F6R). Татнетны үстерү фонды, башка партнёрлар исеменнән диплом-сертификат, бүләкләр әзерләнгән.

Сездән өстәмә мәгълүматлар алыр өчен минем белән элемтәгә керегезче (igabidullin@mail.ru, телеграмым: @igabidullinn). Сертификатка язу өчен сезнең чын исем фамилия, чарага килә алмаган очракта призларны җибәрү өчен тулы адресыгызны (почтагызны) язуыгыз сорала. Ихтирам белән,--кулланучы Il Nur.

RU Уважаемый пользователь,

В понедельник, 18 декабря, если вы будете находиться в Казани, приглашаем вас на торжественное мероприятие, которое пройдет в 14:00 в здании IT-парка. (https://konkurs.belem.ru/node/3682).

Благодаря Вашему вкладу в период с мая по октябрь в татарскую Википедию, в номинации Википедия@Белем җәүһәрләре 2023 вы заняли третье место (https://w.wiki/8F6R). От имени Фонда развития татнета, других партнеров подготовлены диплом-сертификат, призы.

Пожалуйста, свяжитесь со мной для получения дополнительной информации от вас (igabidullin@mail.ru, Телеграм: @igabidullinn).

Для записи на сертификат я попрошу указать ваше настоящее имя и фамилию, а также ваш полный адрес с указанием почты, для отправки призов в случае, если вы не сможете приехать на мероприятие. С уважением,-Il Nur (muzakere) 15:34, 2023 s. noyabrniñ 24 (UTC)[cevap berüv]