Autoguide

QIRIMTATAR VİKİPEDİYASINIÑ MALÜMATI
Jump to navigation Jump to search

AutoGid (uluslararası şirket adı "Autoguide.pro[1]" dir) - Ukrayna'nın diğer kalabalık bölgelerindeki otomobillerin teknik servis hizmeti için bilgi ve servis istasyonları sağlamak üzere tasarlanmış bir hizmet pazarıdır. Bir şarkı bölgesindeki bir servis istasyonunda servis hizmeti vermek için yıllık olarak otomobil satışları için ilk başvuruyu doldurmak için bir el kitabına sahip olan pazar yeri.

Yaratılışın tarihi[deñiştir | kodunı deñiştir]

Harkov'daki modern gelişmeleri kullanarak hizmet, 09.07.2017 tarihinde kuruldu.[2]. Servis Ukrayna'nın tüm bölgelerinde servis istasyonlarının bir listesini içerir. Aynı zamanda Kırım'a ev sahipliği yapmayı da planlıyor. Şu anda, şirketin kataloğu yaklaşık 5.000 araç hizmeti içeriyor

AutoGuide hızla gelişiyor. Bu, Amazon[3] pazarındaki başarılı deneyimin, Booking.com[4]'un dikkate alındığı ve Autoguide.pro'da aynı işlevselliğin yaratıldığı gerçeğine dayanmaktadır. Bu tür şirketlerin ortaya çıkmasının önemi, modern dünyada gittikçe daha fazla alıcının çevrimiçi pazar[5] kullanması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Şirket bu listelerde bulunabilir:

kiev.ukrfirm.ru[6]

rivok.com[7]

ub.ua

https://gorod.dp.ua

işlevselliği[deñiştir | kodunı deñiştir]

Bu, iş bulmak ve almak için uygun araçlar sağlayan hizmet pazarları alanındaki en son gelişmedir (oto servisleri). İşte araç sahibi için bir panel. Böylece tarih ve saati, araç servis tipini seçebilir ve bir servis sipariş edebilir. Siparişi tamamladıktan sonra, bir inceleme bırakabilirsiniz. Ayrıca araç servis sahipleri için yönetim sağlar. Başvuruyu onaylayabilir veya reddedebilir, araç hizmetlerini veritabanına ekleyebilir, sağlanan hizmetlere göre dağıtabilir.

Hizmetin kullanımı yalnızca iki dilde mümkündür: Rusça ve Ukraynaca, ancak bölgeye bağlı olarak İngilizceyi ve daha sonra diğer dilleri de bağlamak planlanmaktadır.


  1. https://autoguide.pro
  2. arşivlenmiş kopya. 09 Eylül 2017 arhivlengen.
  3. https://www.amazon.com/
  4. https://www.booking.com
  5. https://www.forbes.com/sites/richardkestenbaum/2017/04/26/what-are-online-marketplaces-and-what-is-their-future/#3d78e51c3284
  6. https://kiev.ukrfirm.ru/avto-gid-cc202-5886971
  7. http://rivok.com//rubrikator/item/?rub=7620